Już dzisiaj będzie się działo na olsztyńskiej starówce


Dzieje się na rynku - plakat

Dzisiaj (8 maja) odwiedzających olsztyńską starówkę mogą spotkać ciekawe niespodzianki. To wszystko dzięki studentom Nauk o Rodzinie Wydziału Teologii UWM.

Inicjatywa została nazwana „Dzieje się na rynku” i jest próbą wpisania w olsztyński kalendarz wydarzeń kulturalnych kolejnego ciekawego elementu. Zapowiada się interesująco, ponieważ… niewiele o niej wiadomo. Będzie to niespodzianka. Sam pomysł zrodził się na warsztatach animacji kulturalnej i obejmuje uliczną aktywność teatralną. Oznacza to, iż przechadzając się po olsztyńskiej starówce będziemy mogli natknąć się na zaskakujące wydarzenia. W ramach niezapowiedzianych performance’ów aktorzy będą wciągali w grę przechodniów, tak więc wszyscy staną się elementem żywego, wymykającego się reżyserii przedstawienia.

„Dzieje się na rynku” zapowiada się na wydarzenie niestandardowe. Inicjatywa studentów ma szansę przegonić nudę i rutynę codzienności, wpisując w nią teatralne, improwizowane aranżacje.

Zainteresowani zaproszeni są na starówkę na godzinę 18, 8 maja. Jak instruują organizatorzy: nie szukajcie aktorów, oni sami Was znajdą.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz