Olsztyn. Miasto-Mozaika – rowerowa gra miejska


Szykuje się interesujące wydarzenie dla miłośników przejażdżek rowerowych. Już w niedzielę 26 maja będzie okazja do rowerowego odkrywania Olsztyna. Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” zaprasza do bezpłatnego udziału w rowerowej grze miejskiej z cyklu „Olsztyn. Miasto-Mozaika”.

Olsztyn. Miasto-Mozaika - rowerowa gra miejska

To nie pierwsza impreza sportowa tego typu i jak każda poprzednia będzie miała swój motyw przewodni. Trasy poprzednich edycji tej zabawy wiodły np. śladami miejsc symbolizujących olsztyńską kulturę czy tropem miejsc związanych z piłką nożną (w nawiązaniu do mistrzostw Euro 2012). Tym razem uczestnicy rajdu przemierzą Olsztyn poszukując obiektów i miejsc związanych z różnymi dyscyplinami sportu uprawianymi na terenie naszego miasta. Gra będzie polegała na polega na poszukiwaniu punktów kontrolnych zlokalizowanych w ciekawych, często zapomnianych lub mało znanych miejscach. Trasa do pokonania ustalona jest na dwie godziny, będzie jednak możliwość wyboru krótszego szlaku.

Biorąc pod uwagę fakt, że 26 maja jest Dniem Matki, w grze mogą wziąć udział całe rodziny. Wystarczy swoje indywidualne bądź grupowe zgłoszenie wysłać do 25 maja do godz. 12:00 na adres e-mail: rowerowyolsztyn@o2.pl. Kto pierwszy, ten lepszy! Liczba osób startujących jest ograniczona, poza tym10 pierwszych zgłoszeń indywidualnych oraz 5 rodzin zostanie nagrodzonych specjalnymi upominkami!

Zbiórka uczestników, wyposażonych w dobre humory, własne rowery i zegarki, odbędzie się przed Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Aquasfera” przy al. Piłsudsikiego 69b o 16.00.

 

 

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz