Piknik z ekologią


Już 15 czerwca w Olsztynie odbędzie się rodzinny Piknik Edukacyjny pod hasłem „Zabawa – Zdrowie – Ekologia”. W godzinach 10.00-16.00 zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Organizatorem imprezy jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych wspólnie z olsztyńskim Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Piknik z ekologią na Jakubowie

fot. BiLK_Thorn

Piknik odbędzie się w niedzielę w parku Jakubowo przy CEiIK. Podczas eventu podsumowane zostanie dwadzieścia lat działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie, zdaniem którego jest dbanie o ochronę unikatowego środowiska i gospodarki wodnej oraz promocja proekologicznych postaw wśród mieszkańców miasta.

W programie festynu przewidziano m.in. konkursy z nagrodami, wspólne gry i zabawy oraz szereg niespodzianek. Na scenie nie zabraknie występów muzycznych. Zagrają grupy z całego regionu: Zespół Wokalny Sukces z Mrągowa, Teatralna Grupa Cyrkowa Art.Circus, zespoły Stare Drobne Małże i Czerwony Tulipan. Wstęp na piknik jest wolny.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz